WEB HOSTİNG HİZMETLERİ

Ulusal ve uluslararası internet omurgalarına güçlü bağlantılar, alternatif peering bağlantıları ve yedekli omurga üzerinden kesintisiz erişim sağlar
Yüksek kapasiteli internet bağlantıları sayesinde hızlı erişim.
Yedekli sunucular arasında trafik paylaşımı ve dengeleme
Günlük olarak olarak otomatik yedekleme
İhtiyaca göre hızlı bir şekilde uyarlanabilir, esnek kapasite olanağı
Altyapı yönetimi programları ile hizmet performansını 7 gün 24 saat izleme ve performans takibi yapabilme.
Müşteri Hizmetleri ve uzaktan teknik destek.
İsteğe bağlı olarak sunulan IP ve SSL desteği
MYSQL ve MSSQL veritabanı seçenekleri
Web üzerinden yönetilebilen yüksek kapasiteli email hizmeti
İsteğe bağlı olarak sunulan karantina kontrollü AntiSpam filtreleme desteği
Firewall ve Antivirus servislerine sahip sunucular ile sağlanan maksimum güvenlik
PHP 5.x  yazılım desteği
Net Sistemleri  Name Cheap alt yapısı ve ortaklığını kullanır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Günümüzde etkileyici ve kullanışlı web siteleri hazırlamak yetmiyor. Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor. Çünkü, web sitesi ne kadar etkileyici ve kullanışlı olursa olsun, web sitesini ziyaret edecek kullanıcılar olmadıktan sonra web sitenizin sizlere kesinlikle bir faydası olmayacaktır. Arama motoru optimizasyonu Google gibi arama motorlarında işinizle alakalı kelimelerde üst sıralarda yer almanız sağlanıyor.

   SEO, "Arama Motoru Optimizasyonu" veya "Arama Motoru Optimize Edici" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO' nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın.

Eriza Bilişim olarak sorumluğumuzun bilincinde, web sitesi sahiplerine faydalı hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

İşte bu hizmetlerden bazıları;

 • Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi

 • Kaliteli Backlink ve Blog Yayını
 • Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler ve uygulamaları
 • İçerik geliştirme
 • Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi
 • Anahtar kelime Araştırması

İNTERNET REKLAMCILIĞI

İnternet Reklamcılığı bir çok konu ile bağlantılı olarak ilişkilendirilebilecek gelişmiş reklamcılık türlerinden biridir. İnternet Reklamcılığı; gazete, televizyon, radyo gibi mecralarla  yayınlanan reklam kampanyalarıyla karşılaştırıldığında hem ölçümlendirilebilir olmasıyla hem de düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesiyle ön plana çıkmaktadır. İnternet’in son yıllarda aldığı hal ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğu düşünürsek, İnternet Reklamcılığı etkin ve doğru yollar seçilerek planlı çalışmalarla yürütüldüğünde hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en kolay şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek bir reklamcılık türüdür.

Bugün İnternet Reklamcılığı; bir çok firmanın gerek satışlarını arttırma, gerekse kurumsal kimlik ve imajını göstermek amacıyla kullandığı bir vizyon, pazardır. İnternet Reklamcılığı, bir firmanın Pazarlama Stratejilerine uyarlanarak yapılan stratejik reklam çalışmalarıdır.

İnternet Reklamcılığı Hedefleri:

 • Firmanın kendisini, ürünlerini ve servislerini tanıtmak.
 • Firmanın mevcut ve potansiyel müşterileri ile iletişimini sağlamak.
 • Firmanın servislere olan ilgi, özendirme ve satışları arttırmak.

İnternet Reklamcılığı Türleri:

 • Web Sitesi; İnternet üzerinde insanların ulaşabildiği bir site oluşturmak; yazılı, resimli hatta sesli, görüntülü olarak şirketin vermek istediği mesajları, bilgilendirmeleri, servis ve ürünleri mevcut ve potansiyel müşterilere ulaştırmanın en kolay yollarından biridir.
 • Arama Motoru Reklamcılığı; İnternet üzerinde bir konuda bilgi almak isteyen insanların ilk başvurduğu kaynaklar Arama Motorlarıdır, dünya üzerinde insanların günde milyarlarca sorgu ile arama işlemi gerçekleştirip aradıkları bilgiye ulaşmak istedikleri düşünüldüğünde, Arama Motorları internetin en önemli organik ziyaretçi kaynaklarından biridir.
 • Email Reklamcılığı; bir ürün, hizmet, bildiri hakkında müşteri ya da hedef kitlenize email yolu ile yapılan reklamcılık türüdür, günümüzde her ne kadar Email Reklamcılığı suistimal edilerek “Spam Mail” kavramına dönüşsede, doğru bir şekilde kullanıldığında Email Reklamcılığı, isterseniz sitenizi, isterseniz direkt olarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın hızlı yollarından biridir. Düzenli olarak yapılan Bülten şeklinde Toplu Mail Gönderimleri ile hem hedef kitlenizle daha fazla etkileşim içinde olabilir hem de sizinle alakalı gelişmeleri herhangi bir zahmete girmeden ulaşmaları sağlanmaktadır.
 • Banner Reklamcılığı: İnternet siteleri üzerinde belirli bir ücret karşılığında reklam yerleşimlerine ilgili görsel ya da hareketli resimlerin konularak hedef kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Banner Reklamcılığı; doğru hedef kitlenin analiz edildiği ve talebin olabileceği siteler üzerinde doğru yerleşimde, doğru şekilde uygulandığında direkt olarak Satışa Yönelik etki gösteren önemli bir İnternet Reklamcılığı parçasıdır.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

NET SİSTEMLERİ E-TİCARET ÇÖZÜMLERİNDE AŞAĞIDAKİ ADIMLARI UYGULAR

1)    Planlama ve başlangıç altyapısının hazırlanması

Planlama, geleceğe bakma ve olası seçenekleri saptama sürecidir, özetle geleceği düşünmektir. Bu sebeple Net Sistemleri, daha işin başında devreye girer ve işiniz için size en doğru planlamayı sunar. Planlama ile birlikte, e-Ticaret’in müşteri boyutunda öne çıkan tüketim alışkanlıklarını takip etmek, ancak doğru bir yazılım ve sağlam bir altyapı ile mümkün olur. Veri madenciliği yazılımları konusunda tecrübesiyle Net Sistemleri, alışveriş alışkanlıkları ve kampanya yönetimi gibi farklı konularda iş ortaklarını akıllı yazılım çözümlerlleri sunar.

2)    e-Ticaret projelerinin hayata geçirilmesi

Net Sistemleri, her kullanıcının rahatlıkla faydalanabilmesi için arayüzlerin basit ve anlaşılır olmasına dikkat eder. Site içeriğinin, kullanıcı panelinden yürütülmesini sağlar. Sosyal medya ile entegre olmasına önem verir. Gerektiğinde Net Sistemleri, isteğe özel çözümler sunar.


3)    Gerçekleşen projelerin takip edilmesi

Net Sistemleri’nin deneyimli ekibi, projelerin gerçekleştirilmesi evresinde gösterdiği önemi, gerçekleşen e-Ticaret projelerin takibi için de gösterir. Çünkü her projede Kusursuz Müşteri Hizmeti anlayışını uygular. Projelerin analiz edilip doğru stratejilerle yazılması kadar hayata geçirilmesi sonrasında da desteklenmesinin önemini bilir.

Kısaca Net Sistemleri sadece projeleri hayata geçirmez, kurum ve şirketlerin kendi içlerindeki verimlilik ve işlerin denetlenmesi ile ilgili etkinliğin arttırılmasını, operasyon maliyetinin azaltılmasını ve müşteri memnuniyetinin kazanılmasını da hayat geçirir.

Daha Fazla İçerik...

 1. WEB TASARIM