Rack Kabinet

rack kabinetNetsistemleri Olarak Tüm Projelerimizde Kalitesini Aldığı Belgelerle Kanıtlamış, Uygun Fiyat Garantisiyle Kabinet Sektörünün Lideri Kabinet Fabrikası'nın Ürünlerini Kullanıyoruz, Geniş Ürün Yelpazesi Hızlı Teslimat Garantisiyle Rack Kabin Ve Rack Kabinet Aksesuarlarında Sizde Güvenle Kullanabilirsiniz.

 

19" Rack Kabinet Üretiminde Lider Kabinet Fabrikası Kendi Bünyesinde, %100 Yerli Sermaye ve İş Gücüyle Üretimini ve Satışını Gerçekleştiriyoruz. En Yüksek Teknoloji İle Üretimini Gerçekleştirdiğimiz Rack Kabinet Ve Duvar Tipi Kabinet Ürünlerinde Esnek Çözümleri Uygun Maliyetlerle Dünya'ya Sunuyoruz. Bilişim Projelerinizde Sunucu Kabinleri Ve Santral Kabinlerinde Özel Ölçülerle Size Uygun Çözümler Üretebiliyoruz. Kabinet Fabrikası, Kabinet, Rack Kabinet, Duvar Tipi Kabinet Ve Open Rack Kabinet Ürünlerinde Sektörün Lideri.


Online Alışveriş Ve Rack Kabinet Teklifi Almak İçin Hemen www.kabinetfabrikasi.com adresine Giriniz

SİSTEM DANIŞMANLIĞI

bilgisayar sistemleri danışmanlığıDanışmanlık Hizmetleri; müşterilerin iş plan ve problemleri ile en iyi şekilde örtüşecek BT çözümünün üretilmesine, müşteri mevcut BT yapıları/sistemleri/süreçleri ile hedeflenen yapılar/sistemler/süreçler arasındaki farklılıkların, entegrasyon ihtiyaçlarının ortaya konması ve iyileştirme önerilerinin sunulmasına ve/veya müşteri BT sistemlerinin/süreçlerinin ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunun denetlenmesine yönelik olarak verilen uzmanlık hizmetleridir.

 

Danışmanlık Hizmetleri, en genel ifadesi ile sonucunda bir danışmanlık raporunun üretileceği “bilgi bazlı” hizmetlerdir. Bir ürün ve/veya çözümün üretimi ya da devreye alınmasını içermezler.

Danışmanlık Hizmetleri aşağıdaki alt bileşenler bazında ele alınmıştır: 

 

  • Sistem Danışmanlığı,
  • Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı,
  • Uygulama ve Veritabanı Danışmanlığı,
  • Süreç Danışmanlığı,
  • Olağanüstü Durum Hizmetleri Danışmanlığı.

Danışmanlık Hizmetleri dışındaki tüm hizmet alt bileşenlerine ilişkin bakım, destek, işletim ve yönetim hizmetleri kapsam dışıdır.

Danışmanlık Hizmetleri, teknik bilgi, beceri ve en önemlisi belirli bir konuda deneyim gerektiren alanlarda çalışma gerçekleştirmeyi hedefleyen, kısa sürede yoğun ve etkin bilgi transferi yapmayı amaçlayan, iş plan ve problemleri ile en iyi şekilde örtüşecek BT çözümünün üretilmesine, mevcut BT yapıları/sistemleri/süreçleri ile hedeflenen yapılar/sistemler/süreçler arasındaki farklılıkların, entegrasyon ihtiyaçlarının ortaya konmasına ve iyileştirme önerilerinin sunulmasına ve/veya BT sistemlerinin/süreçlerinin ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunun denetlenmesine ihtiyaç duyan tüm firmalar tarafından kullanılabilir.

SUNUCU YÖNETİMİ

sunucu yönetimiNet Sistemleri , konusunda uzman personeli tarafından profesyonel management (sunucu yönetim) hizmetleri kapsamında proje ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunucularınız için kurulum,yönetim,bakım ve teknik destek hizmeti sağlamaktadır.

  Aylık bakım anlaşması kapsamında yada acil ihtiyaçlarınıza yönelik farklı SLA (Service Level Agreement) seviyelerinde bünyesinde yetkin bilişim personeli olmayan veya personeli olmasına rağmen destek alma gereksinimi duyan firmalar için sunucu donanım ,işletim sistemi (Linux,Windows) ,uygulama (Web Server,Veritabanı,Mail Server vb) kurulumu ve yönetimi, veri yedekleme,sunucu uygulama güvenlik,bakım ve performans yönetimi ,arıza ve teknik destek hizmetleri verilmektedir.

  Sunucu yönetimleri ile sunucuzun günlük iş kapasitesi, çalışma esnasında yaşanan sorunlar ve bunların çözümlenmesi, kullanıcıların ilgili verilere sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri, mevcut verilerin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamak gibi pek çok kontroller periyodik olarak gerçekleştirilir ve talep edilmesi durumunda bu veriler raporlanarak işletmenizin yönetim birimlerine teslim edilir.

  Mevcut iş akışınızın duraksamadan nominal seviyede devam edebilmesi için, oluşabilecek problemlerin önceden tespit edilebilmesi yada oluşan problemin en kısa sürede çözümlenmesi gerekir. Bu koşulların sağlanabilmesi içinde mutlaka Sunucu Yönetimi konusunda profesyonel destek almanız gerekmektedir.

  Net Sistemleri, Sunucu Yönetimi konusundaki deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

BİLİŞİM PROJELERİ TAKİP VE DANIŞMANLIK

bilişim projeleri ve danışmanlıkİş akışının, sorunsuz ve kesintisiz sağlanabilmesi için, iyi tasarlanmış bir altyapı projesi kullanılan donanım ve yazılım çözümleri kadar önemli ve gereklidir.

   Projesi ve tasarımı iyi planlanmış sistem ve altyapı projelerinde, problemlerin ve performans sıkıntılarının yüksek oranda çözümlendiğini göz önünde bulundurarak, iş akışınızı ve bilişim sistemlerinizi derinlemesine analiz ederek firmanıza ya da kurumuza özgü esnek ve yüksek verimlilikte projeler hazırlamaktayız.

   Altyapınızın yeniden kurulması yada gerek görüldüğünde mevcut altyapınızın genişletilmesi veya yeniden yapılandırılması, uzman ekibimiz tarafından düzenli olarak denetlenmesi, olası iş kesintilerine neden olacak teknik problemlerin önüne geçecektir. Dolayısı ile yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını da iş kaybına uğramayarak almış olacaksınız.