KURUMSAL

Ana faaliyet alanı firma ve kurumların network  ve bilişim  sistemleri, kampüs ve çok noktalı kurumların alt yapı kurulumu, sistemlerinin projelendirmesi, danışmanlık ve destek hizmetleridir.

Net Sistemleri, yurtiçinde çeşitli sektörlerden kuruluşlara örnek gösterilen çözümler üretmekte ve bilişim danışmanlığını ihtiyacını karşılamaktadır.

İşletmeler ve kurumların bilgi teknolojilerine ve operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmaktadır.

Teknolojileri ile kendisini Dünya'ya kanıtlayan Sunucu, Router, Swich gibi tüm bilgi teknolojileri ürünlerinin satış, destek ve kurulum hizmetini sağlamakta ve gelişen ihtiyaçlarınıza uygun esnek çözümler üretmek için yola çıkan ekibimiz,

Bünyesindeki uzman personeli ile yurtiçi ve yurtdışında eğitim programlarına katılan NET SİSTEMLERİ müşterilerine  kaliteli ve yeni çözümleri uygulamaktadır.

Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen NET SİSTEMLERİ, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. NET SİSTEMLERİ’nin hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ

Şirket politikası; müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik olarak uygun projeler geliştirmek,satışını yapmış olduğumuz ürünleri müşteriye özel yazılım ve donanımlar ile tamamlamak,entegrasyon yazılımları ile optimum fayda sağlamakdır.